Skip to content

Pasiklub

MInden ami érdekelhet

  • Autós hírek
  • Tech
  • Bűnügy
  • Időjárás
  • Sporthírek
    • Foci
    • Küzdősportok
  • Impresszum
  • Home
  • 2024
  • május
  • 8
  • Dr. Schmidt Ádám, sportért felelős államtitkár és Berkó Lajos a Magyar Ökölvívó Szakszövetség ügyvivő testületének tagja látogatta meg a válogatott versenyzőit és a szakmai stábot a tatai Olimpiai Központban
  • Küzdősportok

Dr. Schmidt Ádám, sportért felelős államtitkár és Berkó Lajos a Magyar Ökölvívó Szakszövetség ügyvivő testületének tagja látogatta meg a válogatott versenyzőit és a szakmai stábot a tatai Olimpiai Központban

Pasiklub2024. május 08.01 mins

Ezúton is köszönjük szépen Államtitkár Úr megtisztelő látogatását és a sportért felelős államtitkárság támogatását a felkészülés biztosításához.

Hajrá magyar ökölvívás!

Magyar Ökölvívó Szakszövetség

Tagged: Hírek

Bejegyzés navigáció

Previous: Új szerződést kötött a Fehérvár tehetsége – HIVATALOS
Next: Gőzerővel dolgozik a fejlesztéseken a Mercedes

Related News

Meghívó a 2026. évi közgyűlésre

Pasiklub2026. március 19. 0

Pályázati felhívás erőnléti edző munkakör betöltésére

Pasiklub2026. február 01. 0

Január 29-ig lehet nevezni az Énekes-emlékversenyre

Pasiklub2026. január 26. 0

Legfrissebb cikkek

  • Folytatódik az RG-szakemberképzés
  • A DKV Industry Kft. nyerte a Socca Magyar Kupa országos nagydöntőjét
  • Fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott a szumó Európa-bajnokságra
  • Szabadidősport – Sikerrel zárult a 21 Napos Kihívás tavaszi programsorozata
  • Bencze György: A magyar ritmikus gimnasztika előtt új lehetőségek nyílhatnak

Kategóriák

  • Autós hírek
  • Bűnügy
  • Foci
  • Gazdaság
  • Időjárás
  • Küzdősportok
  • Sportbánya
  • Sporthírek
  • Tech
Pasiklub - All Rights Reserved 2026.. Free Theme By BlazeThemes.