Georgia óriási bravúrja

A görög volt a pótselejtező egyedüli olyan válogatottja, amely már nyert Európa-bajnokságot. A georgiai csapat a török, a portugál és a cseh válogatottal mérheti majd össze tudását az F csoportban, Németországban.

Európa-bajnoki pótselejtező, döntők:
C ág:
Georgia-Görögország 0-0 – tizenegyesekkel: 4-2

Írja a Magyar HÍrlap